Menu

13 mei 2012 • Gepubliceerd door ; • 2 min leestijd maart 26, 2024 om 3:15 pm

Expositie Apeldoorn Fotostad (2012)

Volgende week exposeer ik samen met o.a. de fotoclub RGB (Lokaal A2.64) en nog ongeveer 30 andere exposanten (met een paar honderd foto’s) in het oude ROC gebouw op de hoek van de Molenstraat en de Stationstraat. De expositie is van 18 mei t/m 1 juli 2012. Van woensdag tot en met zondag geopend van 12.00 tot 18.00 uur; op donderdagavond tot 20.00 uur. De toegangsprijs bedraagt €5,-. Meer informatie over Fotostad Apeldoorn/GRID zie de officiële website (niet meer beschikbaar). Kom ook kijken! [link upgedate][voor mirrors van de officiele site scroll a.u.b. naar beneden]

Mijn inzending voor de Expo met als thema vergankelijkheid:

FotoEXPO apeldoorn, fotografie, vergankelijkheid

Ik heb de foto’s vandaag opgehangen (17 mei 2012)

De ingang is niet helemaal duidelijk, ik hoop dat ze hier net zoals aan het gemeentehuis ook een aantal grote foto’s aan de buitenkant hangen. Ik heb begrepen van de organisatie dat je via de zijingang (met pijl) naar binnen kunt, dit bij de vlaggen. Binnen ziet het er een stuk beter uit dan buiten!!!

Fotoclub RGB

Fotoclub RGB, GRID2012, GRID 2012

Fotoclub RGB AFs|GRID

Update 22 mei 2012:
De organisatie heeft een flyer gemaakt ter promotie (PDF 225kB) (niet meer beschikbaar)

Update 15 juni 2012:
Ik zie dat de officiële website ook een foto heeft gepubliceerd en een stukje over het fotowerk

Met de foto’s die te zien zijn in het Open Podium ten behoeve van Apeldoorn Fotostad 2012 exposeert de Werkgroep met het thema Vergankelijkheid. Alle fotografen hebben hun eigen invulling gegeven aan het thema met als resultaat een fantastisch gevarieerde samenstelling van de meest aansprekende foto’s per fotograaf. Daarnaast hebben de leden een vrije keuze gemaakt uit hun Portfolio om aan het publiek te presenteren. Deelnemende fotografen: Bert Rubingh, Peter Cornelisz, Aart van Egteren, Rik Klanderman, Jesse Cornelisz, Dion van Velde, René Broekhof, Louisa Klanderman, Debbie Koenes en Sammy Jones.

Update 2 juli 2012:
De expositie is inmiddels afgelopen, wij (van de Fotowerkgroep RGB) hebben inmiddels al onze foto’s van de muur gehaald en mee naar huis meegenomen.

Ik heb ook een aantal screenshots van de pagina’s van de officiële website online gezet: (mirrors)

Tags: , , , ,

Gecategoriseerd in:

Dit bericht is geschreven door: Dion

2 reacties

  • Jeannette says:

    Graag hoor ik of fotoclub RGB een fotoclub in Apeldoorn is, waar nieuwe leden welkom zijn.
    En wie van het RGB-bestuur of van de leden wil mij per mail enige informatie zenden over evtl. aanmelden/ballotage nieuw lid.
    Hartelijke groet,
    Jeannette

  • Dion says:

    Leuk Jeannette dat je interesse hebt in onze fotoclub. U heeft inmiddels een mailtje ontvangen met meer informatie over de fotoclub

Lees ook deze blogs