Menu

8 september 2025 • Gepubliceerd door ; • 15 min leestijd november 10, 2025 om 3:43 pm

Heights of Alay Trek in Kirgizië: complete gids en persoonlijke ervaringen (2025)

De Heights of Alay trek in Kirgizië is een avontuurlijke tocht door bergpassen, valleien en afgelegen dorpen in het zuiden van het land. De route staat bekend om haar spectaculaire landschappen, van groene weides tot rotsige hoogtes boven de 4000 meter, maar ook om de ontmoetingen onderweg met locals en andere reizigers.

Tijdens mijn tocht liep ik de route met de klok mee, van Sary Mogol via hoge passen en dalen terug naar het beginpunt. Elke etappe had een eigen karakter: de ene dag draaide om het doorkruisen van ruige bergpassen, de andere om bijzondere ontmoetingen en gastvrijheid in de dorpen.

Video & Overzicht van alle etappes

Deze blog is een overzicht van een serie waarin ik elke etappe van de Heights of Alay trek uitgebreid bespreek. Zie hier het overzicht van de etappes. Wil je het liever alles in een keer zien? Er is ook een video waarin ik mijn tocht laat zien, inclusief landschappen, ontmoetingen en kampeermomenten. De video is hier te vinden.

Let op: dit verslag is gebaseerd op mijn persoonlijke ervaring. Het is geen officiële gids. De route kan uitdagend zijn, met wisselende weersomstandigheden, steile paden en hoogteverschillen die zwaar kunnen vallen. Een goede voorbereiding, voldoende acclimatisatie en vooral luisteren naar je eigen lichaam zijn essentieel.

Ervaringen

De Heights of Alay trek in Kirgizië was voor mij een van de mooiste avonturen die ik tot nu toe heb meegemaakt. Het is geen makkelijke route, maar juist dat maakt het zo bijzonder. Omdat ik vooraf zelf veel heb moeten uitzoeken, deel ik hier mijn ervaringen en tips. Misschien ben je nieuwsgierig naar hoe ik het gedaan heb of helpt het jou bij de voorbereiding als je dit pad ook wil gaan lopen.

Wanneer ga je?

Ik koos voor augustus en achteraf gezien was dat een goede beslissing. In juni ligt er vaak nog sneeuw op de hogere passen en na september kan het weer plotseling omslaan. In augustus waren de omstandigheden relatief stabiel, al blijft het in de bergen onvoorspelbaar. Het ene moment loop je in de zon met korte mouwen en het andere moment trek je snel een regenjas of warme laag aan.

Startpunt en planning

De trek start in Sary Mogol, een dorpje dat ik met een marshrutka bereikte vanuit Osj. Die rit duurde vier uur en al onderweg voelde ik dat ik je steeg in de hoogte. In Sary Mogol koos ik voor een eenvoudig guesthouse, ideaal om even te landen, je spullen te checken en de laatste boodschappen te doen, al is het daar wel beperkt qua mogelijkheden.

De meeste wandelaars doen er vier of vijf dagen over (20-30 km per dag). Voor mij werd het acht dagen (14 km per dag) met flink wat hoogtemeters. Dat gaf me voldoende tijd om rustig te lopen en af en toe even stil te staan bij het landschap, maar vooral te genieten van de reis. Je kunt de trek verlengen of inkorten, afhankelijk van je tempo en/of je onderweg een lift accepteert — ik kreeg er één in een oude Lada en dat was een ervaring op zich.

Navigatie

De paden zijn niet altijd duidelijk gemarkeerd. Ik gebruikte Maps.me offline en dat werkte verrassend goed, maar toch keek ik vaak goed om me heen. Je kunt niet blind op een app vertrouwen. Soms splitst een pad zich of lijkt het spoor opeens te verdwijnen. Het helpt om rustig te blijven en de logica van de route te volgen. De Jiptik Pass – op 4185 meter – en de Sary Mogol Pass – op 4300 meter hoogte – zijn de absolute hoogtepunten, maar ook een van de moeilijkste stukken. Hier merkte ik dat rustig lopen en goed voorbereid zijn cruciaal is. Ik had lichte hoofdpijn, een duidelijk signaal dat hoogteziekte altijd op de loer ligt.

Tijdens de Heights of Alay trek had ik mijn Garmin InReach bij me. Met dit apparaat – dat op een oude Nokia lijkt – kun je niet alleen je route volgen via GPS, maar ook berichten sturen en in noodgevallen een SOS-signaal afgeven. Dit werkt zelfs in gebieden zonder mobiele dekking. Nieuwere iPhones kunnen nu ook onder bepaalde voorwaarden berichten via de satelliet sturen. Voor lange tochten in afgelegen berggebieden zoals Kirgizië is het echt een aanrader, omdat je op deze manier contact kunt houden met thuis en snel hulp kunt inschakelen als dat nodig is. Ook al gebruikt de InReach niet veel stroom, een powerbank is handig om te zorgen dat je voldoende stroom hebt.

Eten, drinken en kamperen

Qua eten was ik grotendeels zelfvoorzienend. Ik had vriesdroogde gedroogde maaltijden en snacks mee en vulde mijn water bij uit rivieren en bergstromen. Een waterfilter of tabletten zijn echt noodzakelijk. Je weet nooit helemaal zeker wat er bovenstrooms gebeurt. Kamperen vond ik een van de mooiste onderdelen van deze trek. Helemaal alleen op een weide, met uitzicht op de bergen en de stilte om me heen — dat gaf me het gevoel dat ik echt onderdeel werd van de natuur. Tegelijkertijd vraagt kamperen om flexibiliteit. Soms moest ik langer doorlopen, omdat een plek te dicht bij een boerderij of yurt lag. Uiteindelijk vond ik altijd wel een rustige plek. Een ander risico onderweg is voedselvergiftiging. Je bent afhankelijk van wat je zelf meeneemt of wat je op uitnodiging bij de locals eet. Ik zorgde dat ik altijd een basisvoorraad eigen eten had. Ook nam ik ORS en Imodium mee, ziek worden in de bergen wil je echt vermijden.

Vaccinaties en gezondheid

Voor een trektocht in Kirgizië is het verstandig om je vaccinaties te checken voordat je vertrekt. De basisvaccinaties zoals DTP (difterie, tetanus, polio) en hepatitis A worden aangeraden. DTP heb je waarschijnlijk als kind gehad. Deze vaccinatie is maar 10 jaar actief. Afhankelijk van hoe en waar je reist, kan ook vaccinatie tegen rabiës nuttig zijn, vooral als je veel in landelijke gebieden komt of contact hebt met dieren. Het is daarnaast verstandig om een kleine EHBO-kit mee te nemen, inclusief ORS en Imodium, want voedselvergiftiging kan onderweg een risico zijn. Luister altijd naar je lichaam, neem voldoende rust en zorg voor een goede water- en voedselhygiëne.

Onweer

Onweer kan in de bergen verraderlijk zijn, vooral aan het einde van de middag (15:00 – 16:00 uur). Het weer verandert snel en in de zomer kan een zonnige dag ineens omslaan in donkere wolken met regen en bliksem. In Kirgizië geldt, net als in andere berggebieden, dat je extra moet opletten als je boven de boomgrens loopt of in open terrein. Zo heb ik tijdens deze trip geen onweer meegemaakt, maar het is wel iets waar je op moet letten.

Wilde dieren in de bergen

Een veelgestelde vraag tijdens mijn reis was: “Zijn er wolven of beren in de bergen van Kirgizië?” Het korte antwoord: ja, ze leven er, maar de kans dat je ze tegenkomt tijdens een trektocht is erg klein. Wolven zijn schuw en houden zich meestal ver van mensen en beren komen vooral voor in afgelegen bosgebieden, niet op de routes waar trekkers doorgaans lopen. Wat je vaker ziet, zijn marmotten die nieuwsgierig uit hun holen kijken of herdershonden die hun kuddes bewaken. Bij die laatste moet je wel even opletten: blijf rustig, loop niet direct richting de kudde en wacht meestal tot de herder erbij komt.

Alleen of met gids?

Ik kreeg onderweg vaak de vraag waarom ik geen gids had. Voor mij was het een bewuste keuze: ik wilde de vrijheid om mijn eigen grenzen te verkennen. Maar ik snap heel goed dat een gids voor anderen juist waardevol kan zijn. Met een gids heb je minder zorgen over de route en vaak ook een culturele toevoeging. Zelfstandig lopen is goedkoper, maar je moet wel alles zelf regelen.

Wat ik heb geleerd

Wat ik uiteindelijk het meest heb meegenomen, is dat de Heights of Alay trek niet alleen een fysieke uitdaging is, maar ook een oefening in flexibiliteit. Soms loopt de dag anders dan je had gepland. Het weer, je energie of een onverwachte ontmoeting kunnen de route veranderen. En juist dat maakt deze trek zo bijzonder.

Mijn persoonlijke tips in het kort

  • Kies augustus of begin september voor stabieler weer.
  • Neem een waterfilter of tabletten mee, je zult uit rivieren drinken.
  • Plan niet te strak, een dag extra geeft rust en ruimte voor tegenslagen.
  • Een gids is geen must, maar kan de trek veiliger en makkelijker maken.
  • Luister naar je lichaam, zeker bij de hoge passen.
  • Neem de tijd om ook locals te ontmoeten, die momenten zijn vaak net zo waardevol als de bergen zelf.
  • Voedselvergiftiging is een risico.
  • Onweer is een risico, ga hier zo goed mogelijk mee om.
  • Wilde dieren lijkt eng, maar het risico is relatief laag, honden zijn veel gevaarlijker.

Conclusie

De Heights of Alay trek in Kirgizië is een unieke ervaring. Het is fysiek uitdagend, maar ook mentaal en cultureel verrijkend. Hoogtes, ruige paden, bijzondere ontmoetingen en kampeerervaringen maken het een trek die je niet snel vergeet. Met goede voorbereiding, flexibiliteit en respect voor de natuur en de mensen onderweg, is deze trek een avontuur dat je echt een leven lang bijblijft.

Overzicht van alle etappes

Hieronder volgt een overzicht van alle etappes van de Heights of Alay trek, met bij elke dag een eigen fotoserie en mijn ervaringen en tips.

Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier

Vanuit Osh begon mijn trektocht door de ruige bergen van Zuid-Kirgizië. In de bus al bijzondere ontmoetingen: een Indiër die in Kenia woont, een Italiaan die al twee jaar reist, Israëli’s met hun eigen verhalen en een Rus uit Siberië. Na aankomst in Sary Mogol koos ik voor een eenvoudig guesthouse en de volgende dag begon de eerste etappe. Dertien kilometer over een gravelweg, rivieroversteken via stenen en zelfs een brug gemaakt van een oude vrachtwagen. Mensen in yurts zwaaiden vriendelijk terwijl wij voorbijliepen. We kampeerden uiteindelijk op 3600 meter hoogte, tussen bergen en water, met een lichte hoofdpijn maar vooral een helder uitzicht. Een rustige maar indrukwekkende start van deze meerdaagse trektocht. Lees meer… (Etappe 1)


Etappe 1

Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol Pass

Van de Kyun rivier naar de Sary Mogol pas, bijna 4000 meter hoog. Deze dag had alles in zich: grazende jakken in groene valleien, wilde bloemen langs het pad, steile rotsen richting de pas en een pittige afdaling met behulp van een touw. De hoogte liet zich voelen, maar het uitzicht boven maakte elke stap waard. Lees meer… (Etappe 2)


Etappe 2

Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke

Van de hoge bergweides bij de Sary Mogol pas daalde ik langzaam af naar Ming-Teke. Het was een dag vol contrasten: grazende koeien en marmotten op bijna 4000 meter, yurts langs het pad, en kinderen in een dorp die gras aan het maaien en drogen waren. Onderweg ontmoette ik herders, een groep wandelaars met gids en dorpsbewoners die me thee aanboden. De overgang van stille bergen naar levendige dorpen maakte deze dag bijzonder. Uiteindelijk zette ik mijn tent op bij 2560 meter hoogte, een rustige plek om de dag af te sluiten. Lees meer… (Etappe 3)


Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke

Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass

De vierde etappe was er één vol ontmoetingen en kleine momenten. Vlinders in de vallei, mannen te paard die bagage vervoerden, kinderen die speelden bij hun yurt en reizigers die herstelden van tegenslag. Het pad bracht me over een bergpas, minder technisch dan eerdere dagen, maar nog steeds indrukwekkend. Aan het eind van de dag vond ik een rustige weide op 3030 meter hoogte om mijn tent op te zetten. Terwijl koeien om me heen graasden, voelde het alsof de bergen voor even helemaal van mij waren. Lees meer… (Etappe 4)


Etappe 4

Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng

Van de Sary-Bel pas naar Kojo-Keleng, een dag waarin natuur en ontmoetingen samenkwamen. Na rode zandstenen, vlinders en dorpjes met oude Lada’s, werd ik verrast door de gastvrijheid van locals langs de rivier. Aizhana, een jonge student Engels, nodigde me uit bij hun barbecue en vertelde openhartig over haar leven. Aan het einde van de dag vond ik een rustige weide om mijn tent op te zetten, op 2760 meter hoogte. Een dag vol warmte en verhalen, minder bergtocht, meer inkijkje in het dagelijks leven van Kirgizië. Lees meer… (Etappe 5)


Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng

Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass

Van Kojo-Keleng naar de Jiptik Pass, een lange klim die begon op een zandweg en eindigde in de ruige hoogtes van 3700 meter.
Onderweg kruiste ik een verrassende mix van reizigers en locals: een Franse wandelaar met een verzwikte enkel die tóch doorging, drie Franse fietsers die zich klaarmaakten voor de Silk Road Mountain Race, twee Engelsen die attent vroegen of alles wel goed ging en mannen te paard die bagage naar boven brachten. Zelfs een local op een crossmotor passeerde me op grote hoogte. Het was geen makkelijke dag, met 1000 meter stijging en rotsige paden, maar de ontmoetingen maakten de tocht levendig en bijzonder. Mijn tent zette ik neer vlak voor de Jiptik Pass, op een plek waar de stilte en de verhalen van iedereen die hier langskwam samenkwamen. Lees meer… (Etappe 6)


Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025)

Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu

De dag begon moeizaam, ik stond misselijk op en de klim van ruim 480 meter over rotsige paden voelde extra zwaar. Toch werd ik beloond met een uitzicht dat reikte tot de vlaktes bij Sary Mogol. Bovenop de pas staat een hek dat de twee kanten scheidt, een markant punt in dit indrukwekkende landschap. De afdaling bracht me langs zand- en rotswegen waar niet alleen wandelaars lopen, maar ook fietsers en paarden. Onderweg ontmoette ik een Duits stel en enkele deelnemers die trainden voor de Silk Road Race. Uiteindelijk vond ik een kampeerplek bij de rivier, op 3310 meter hoogte, waar het stromende water zorgde voor rust na een lange dag. Het was geen makkelijke etappe, maar het uitzicht en de voldoening maakten alles de moeite waard. Lees meer… (Etappe 7)


Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025)

Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol

De laatste etappe begon bij mijn kampplaats tussen de rotsen. Ik stak twee keer de rivier over zonder brug, maar dankzij de rotsen ging dat prima. Onderweg passeerde ik een yurtcamp en een paar locals die aan hun schuren werkten. Ook ontmoette ik een Amerikaan uit Californië die opnieuw de Silk Road fietstocht wilde proberen, dit keer vastberaden om hem af te maken. Even later kreeg ik een onverwachte lift in een oude Lada. Met harde muziek, veel gelach en handen-en-voeten-gesprekken werd ik afgezet in Sary Mogol, waar ik een guesthouse vond. Tot mijn verrassing kwam ik daar Gandy weer tegen, de fietser die ik op dag 1 had ontmoet. Hij had de hele tocht in 5 dagen gedaan en fietste verder richting Bishkek en Kazachstan. Ongelooflijk hoeveel verhalen en ontmoetingen je in één trek kunt verzamelen. Deze laatste etappe voelde als een rustige afronding. Minder spectaculair qua landschap, maar bijzonder door de mensen die ik onderweg ontmoette. De cirkel is rond. Lees meer… (Etappe 8)


Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol

Video

Van de route heb ik een film gemaakt die een beeld geeft van wat er onderweg te zien is. Scroll iets naar beneden voor de video speler.
Mochten er problemen zijn met afspelen, de video is ook op Youtube te vinden.

Hieronder staat de video:

Route overzicht

Op de kaart hieronder zie je het volledige verloop van de Heights of Alay trek. Zo krijg je in één oogopslag een beeld van de route, de bergpassen en de dorpen waar je onderweg langs komt.



Heights of Alay Valley Trek complete gids en ervaringen (2025) ; Heights of Alay Trek Map Kyrgyzstan ; heights of alay trek, alay valley trek, trekking kyrgyzstan, hiking kyrgyzstan, kyrgyzstan trekking map, alay mountains trek, Heights of Alay Valley trek

Selectie van de foto’s

Dit is een selectie van de mooiste foto’s van de Heights of Alay trek. Wil je meer zien? Bij elke etappe heb ik een apart artikel geschreven met een volledige fotoserie en mijn persoonlijke ervaringen.



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; CBT 1 Sary Mogul ; CBT 1, Hotel, Sary Mogul, etappe 1, Heights of Alay Valley Trek



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Oncosiphon Piluliferum ; Etappe 1, Sary Mogul, Oncosiphon Piluliferum, geel, bloei, bergen, Heights of Alay Valley Trek



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Te ezel ; Sary Mogul rivier, Bermat, Ezel, zandweg, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Sary Mogul ; Kirgizië, grasland, Sary Mogul rivier, man, baard, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Stacaravan - Bermat ; stacaravan, bergen, Ноокат району, Nookat rayonu, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Sary Mogul rivier & brug ; Sary Mogul rivier, paarden, brug, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Yurt ; Nookat rayonu, yurt, paarden, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Altaimarmot ; Nookat rayonu, Grijze marmotten, Altaimarmot, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Sary Mogul rivier ; Sary Mogul rivier, stroming, rivier, bergen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Swertia lactea ; Swertia lactea, bloem, wit, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Ridderspoor (Delphinium) ; Sary Mogul rivier, Ridderspoor (Delphinium), Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Paard met bagage - Sary Mogul rivier ; Paard, bagage, Sary Mogul rivier, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1



Heights of Alay Valley Trek Etappe 1 van Sary Mogol naar Kyun rivier (2025) ; Paarden in de bergen ; Paarden, Sary Mogul, rivier, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 1




Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Kyun rivier ; bergen, schaduw, Kyun rivier, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Sary Mogul rivier ; Sary Mogul rivier, Sary Mogol pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Gentiana squarrosa ; Gentiaan, Gentiana squarrosa, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Jakken ; Jakken, rotsen, stenen, pass, Sary Mogul, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Edelweiss ; Edelweiss, bloem, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Sary Mogul gletsjer ; Sary Mogol pass, gletsjer, rotsen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Sary Mogul gletsjer ; Sary Mogol pass, gletsjer, sneeuw, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 2 van Kyun rivier naar Sary Mogol pass (2025) ; Sary Mogol zonsondergang ; Sary Mogol pass, rotsen, rivier, zonsondergang, gras, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 2



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Naturehike zonsopkomst ; Naturehike, Sary Mogul rivier, zonsopkomst, gras, lucht, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Sary Mogul ; zonsopkomst, Sary Mogul, rotsen, ochtend, wolken, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Sary Mogul ; Sary Mogul, bergen, ochtend, zonlicht, licht, wolken, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Visit Alay Yurt camp ; CBT Yurt camp, Visit Alay Yurt camp, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Tere gentiaan (Comastoma tenellum) ; CBT Yurt camp, Visit Alay Yurt camp, Tere gentiaan (Comastoma tenellum), bloem, blauw, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Te paard ; Te paard, sneeuw, bergen, reiziger, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Shepherd Yurt camp ; Sary Mogul rivier, Yurt camp, Shepherd Yurt camp, herder, kamp, tent, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Sary Mogul rivier ; Sary Mogul rivier, water, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Groep met gids ; sneeuw, bergen, groep, gids, Sary Mogul, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Kichi Sary-Mogol ; Kichi Sary-Mogol, huis, stenen, muur, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Kichi Sary-Mogol ; Kichi Sary-Mogol, paard, mast, elektriciteitsmast, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Thee drinken in Kichi Sary-Mogol ; Kichi Sary-Mogol, thee, uitnodiging, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 3 van Sary Mogol pass naar Ming-Teke (2025) ; Zonsondergang Ming-Teke ; Ming-Teke, zonsondergang, bergen, wolken, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 3



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Ming-Teke ; Ming-Teke, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4, huizen, Ruine




Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Met de ezel over de Kosh Moynok Pass ; Kosh Moynok Pass, ezel, paarden, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4, trekken, touw



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Altaimarmot (Marmota baibacina) ; Kosh Moynok Pass, altaimarmot, Marmota baibacina, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Wandelaars met gids ; wandelgroep, Kosh Moynok Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4, Wandelaars met gids



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Bagagevervoer ; Bagagevervoer, Kosh Moynok Pass, paarden, bagage, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4, paard, touw



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Koshmoinok Yurt camp ; Kosh-Moinok, Koshmoinok, Yurt camp, Kosh Moynok Yurt Camp - Begali, tent, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4



Heights of Alay Valley Trek Etappe 4 van Ming-Teke naar Sary-Bel Pass (2025) ; Klein geaderd witje (Pieris napi) & Rhodiola semenovii ; Klein geaderd witje, Pieris napi, witje, vlinder, Sary-Bel Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 4, Rhodiola semenovii




Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Phedimus spurius ; Sary-Bel Pass, paars, bloem, Phedimus spurius, bergen, mos, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Sary-Bel rivier ; Sary-Bel Pass, waterval, beek, bewegingsonscherpte, Sary-Bel rivier, beekje, stroming, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Sary-Bel Pass ; Sary-Bel Pass, gras, bergen, zandpad, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Klaproos (Papaver) ; Sary-Bel Pass, Klaproos, Papaver, rotsen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Mijzelf ; Sary-Bel Pass, Mijzelf, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Zandblauwtje (Jasione montana) ; Zandblauwtje, Jasione montana, Sary-Bel Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Sary-Bel Pass ; Sary-Bel Pass, bergen, rotsen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Rotsen ; Sary-Bel Pass, grot, Rotsen, rode stenen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Mazar-Suu ; Sary-Bel Pass, Mazar-Suu, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Grotten van Mazar-Suu ; Mazar-Suu, grot, water, weerspiegeling, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Watertoevoer Kojo-Keleng ; watertoevoer, North Jiptik-Suu, zandweg, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Heremiet (Chazara briseis) ; vlinder, distel, paars, Heremiet (Chazara briseis), Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Lunch ; Lunch, Picknick, Mijzelf, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; Motorfiets ; Lunch, Picknick, motorfiets, kind, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 5 van Sary-Bel Pass naar Kojo-Keleng (2025) ; North Jiptik-Suu rivier ; North Jiptik-Suu, Yurt, rivier, bomen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 5



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Schapen ; schapen, Yurt, Herders, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Yurt kamp - Lodge 5 ; Yurt, CBT Yurt camp, Lodge 5, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Yurt kamp ; Yurt, kamp, bergen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Gentiana nipponica ; Gentiana nipponica, bloem, blauw, klein, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Ridderspoor (Delphinium) ; Ridderspoor (Delphinium), bloem, blauw, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; North Jiptik-Suu ; North Jiptik-Suu, zandpad, gras, rotsen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Gekraagde roodstaart / Common Redstart (Phoenicurus phoenicurus ; Jiptik Pass, Gekraagde roodstaart / Common Redstart (Phoenicurus phoenicurus, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Markering (Jiptik Pass) ; Jiptik Pass, stapel stenen, Markering, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Gele hoornpapaver (Glaucium flavum) ; Jiptik Pass, Gele hoornpapaver (Glaucium flavum), Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 6 van Kojo-Keleng naar Jiptik Pass (2025) ; Naturehike ; Jiptik Pass, Naturehike, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 6



Heights of Alay Valley Trek Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025) ; Jiptik Pass ; Jiptik Pass, zonsopkomst, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 7, rotsen, bergen



Heights of Alay Valley Trek Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025) ; Jiptik Pass rivier ; Jiptik Pass, zonsopkomst, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 7, rotsen, bergen, rivier



Heights of Alay Valley Trek Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025) ; Paarden ; Jiptik Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 7, Paarden



Heights of Alay Valley Trek Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025) ; Grote parelmoervlinder (Speyeria aglaja) ; Jiptik Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 7, Grote parelmoervlinder (Speyeria aglaja)



Heights of Alay Valley Trek Etappe 7 van Jiptik Pass naar South Jiptik-Suu (2025) ; South Jiptik-Suu ; South Jiptik-Suu, Jiptik Pass, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 7



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Hekwerk - South Jiptik-Suu ; South Jiptik-Suu, Klif, rivier, hekwerk, rotsen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Weg - South Jiptik-Suu ; South Jiptik-Suu, zandweg, Kalta-Tor, bergen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Yurt Camp - Kalta-Tor ; rivier, Yurt Camp, bergen, Kalta-Tor, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Huis ; huis, theekannen, brommer, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; In de laadbak van de shovel ; zandweg, huis, kniklader, Shovel, laadbak, zitten, vrouw, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Klif ; Klif, rotsen, zandweg, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Kalta-Tor ; rivier, Kalta-Tor, stenen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Paarden & koeien ; zandweg, koeien, paarden, Kalta-Tor, drijven, personen, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; GAZ-53 ; zandweg, GAZ-53, hooi, vervoer, Kalta-Tor, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; In de Lada 2106 ; Sary-Mogol, Lada, Lada 2106, VAZ, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8



Heights of Alay Valley Trek Etappe 8 van South Jiptik-Suu naar Sary Mogol (2025) ; Meisje bij de Lada 2107 ; Sary Mogol, huis, Sary-Mogol, Lada 2107, meisje, vrouw, Heights of Alay Valley Trek, Etappe 8

Tags: , , ,

Gecategoriseerd in:

Dit bericht is geschreven door: Dion

Lees ook deze blogs